Sapho KIRKÉ CRYSTAL nástenná sprchová batéria, krištáľová páčka, chróm KI11KC
Code: KI11KC
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Vodovodné batérie KIRKÉ CRYSTAL sa svojim dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni modernej, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom ovládaní. Preto je oveľa ľahšie nastaviť teplotu aj prietok vody. Batérie majú tiež mnoho „tvárí“ v zmysle farebného prevedenia. V našej ponuke ich nájdete v chróme, bronze a zlate. Batéria sa pýši páčkou s kryštálom Swarovski.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864483 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Additional parameters
| Category: | Sprchové batérie nástenné |
|---|---|
| Warranty: | 6 rokov |
| Weight: | 1.88 kg |
| EAN: | 8590913864483 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 160 |
| Farba: | Chróm |
| VÝŠKA: | 135 |
| Materiál: | Mosadz |
| Séria: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer kartuše: | 42 |
| Záruka: | 6 rokov |
| Inštalácia: | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania: | Páka |
| Tvar: | Retro |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
