SAPHO LATUS Kúpeľňový set LATUS IX 47,5, dub strieborný KSET-027
Code: KSET-027
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Malé rozmery kúpeľňového nábytku Latus umožňujú inštaláciu predovšetkým do stiesnených priestorov, obzvlášť na toalety. Skrinka sa priamo ponúka na uskladnenie čistiacich a hygienických prostriedkov alebo toaletného papiera. Umývadlo z liateho mramoru alebo keramiky vytvára so skrinkou kompaktný celok. V ponuke je ako niekoľko tvarov umývadiel, tak farebných dekorov skriniek pre väčšiu kompatibilitu.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SAPHO LATUS |
| Šírka | 475 mm |
| Farba | Strieborná |
| Dekor | Dub strieborný |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Výbava | Spomaľovacie pánty, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / set | 21.3900 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913902567 |
| Záruka | 2 roky |
Spomaľovacie pánty
Nábytok je vybavený mechanizmom spomaľovacích pántov u dvierok. Stačí dvierka len ľahko postrčiť a ony sa už samy dovrou.
Ochrana proti korózii
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
Additional parameters
| Category: | Umývadlový komplet-SET |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 19.69 kg |
| EAN: | 8590913902567 |
| Výrobca: | Sapho |
| Šírka: | 475 |
| Farba: | strieborná |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Balenie: | 4 |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Dekor: | Dub strieborný |
| Výbava: | Spomaľovacie pánty;Ochrana proti korózii |
| Typ skrinky: | Dvierka |
| Typ zrkadla: | Zrkadlá s policou |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Závesné na stenu |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
