Sapho Kúpeľňový set RETRO 100, starobiela KSET-015
Code: KSET-015
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Retro štýl vnáša do interiéru tradíciu, spomienky na staré časy a pocit tepla domova. Jednou z najväčších výhod retro štýlu je fakt, že vlastne nikdy nevyjde z módy. Ľudia sa znovu vracia k starým veciam, pretože im symbolizujú kvalitu, ktorá prekonala niekoľko generácií. Kombináciou RETRO nábytku s modernými prvkami dnešnej doby docielite uceleného interiéru s puncom luxusu, ktorý retro nábytok so sebou nesie.
V tmavom prevedení je nábytok vyrobený z masívneho bukového dreva, vo svetlom prevedení zo smrekového masívu.
Skrinky sú napustené 2 vrstvami oleja - farebným pre zjednotenie farby dreva a bezfarebným pre zvýšenú odolnosť.
| Pri nábytku z masívu sú použité čapové spoje. Ide o jedno z najodolnejších spojenie proti tlaku. Ak je zosilnené kliny, odoláva tiež dobre i napätie. Používa sa na spájanie zvislých a vodorovných častí - napríklad nohy nábytku s priečkou. | ![]() |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RETRO |
| Šírka | 1000 mm |
| Farba | Biela |
| Dekor | Starobiela |
| Materiál | Masiv drevo/dyha |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Hmotnosť / set | 69.4700 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913902475 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Umývadlový komplet-SET |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 69.47 kg |
| EAN: | 8590913902475 |
| Výrobca: | Sapho |
| Šírka: | 1000 |
| Farba: | Biela |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Materiál: | Masiv drevo/dyha |
| Balenie: | 3 |
| Materiál: | Masiv drevo/dyha |
| Dekor: | Starobiela |
| Typ skrinky: | Zásuvky a dvierka |
| Typ zrkadla: | Zrkadlá v ráme |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Závesné na stenu |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.

