Sapho Magnetický vešiačik na vykurovacie teleso, chróm 1301-11
Code: 1301-11
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
FREEFREE
359 €
–14 %
Sapho JALOUSI vykurovacie teleso 500x1500 mm, biela 1801-08
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
308,70 €
FREEFREE
398 €
–13 %
Sapho METRO vykurovacie teleso 500x1200 mm, chrom 0411-01
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(5 pcs)
342,30 €
FREEFREE
495 €
–14 %
Sapho METRO vykurovacie teleso 600x1530 mm, chrom 0411-02
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
425,70 €
FREEFREE
569 €
–14 %
Sapho SILVANA vykurovacie teleso 600x1500 mm, metalická strieborná IR155
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
489,30 €
FREEFREE
498 €
–14 %
Sapho SILVANA vykurovacie teleso 500x1236 mm, metalická strieborná IR153
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(4 pcs)
428,30 €
FREEFREE
369 €
–14 %
Sapho METRO vykurovacie teleso 450x890 mm, chrom 0411-03
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(4 pcs)
317,30 €
FREEFREE
345 €
–14 %
Sapho METRO vykurovacie teleso 1000x450 mm, chrom 0411-10
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(5 pcs)
296,70 €
Action
FREEFREE
455 €
–45 %
Sapho DENALI vykurovacie teleso 550x904 mm, strieborna strukturálna DN609SS
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(2 pcs)
249,10 €
FREEFREE
579 €
–14 %
Sapho BLOCK vykurovacie teleso 280x1330 mm, čierna matná IR181
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(2 pcs)
497,90 €
FREEFREE
665 €
–14 %
Sapho BLOCK vykurovacie teleso 280x1750 mm, čierna matná IR182
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(2 pcs)
571,90 €
FREEFREE
549 €
–14 %
Sapho BLOCK vykurovacie teleso 280x1330 mm, biela matná IR183
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(2 pcs)
472,10 €
FREEFREE
345 €
–14 %
Sapho SILVANA vykurovacie teleso 500x1236 mm, biela IR161
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
296,70 €
FREEFREE
409 €
–14 %
Sapho SILVANA vykurovacie teleso 600x1500 mm, biela IR163
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
351,70 €
FREEFREE
455 €
–14 %
Sapho SOPHINA vykurovacie teleso 600x1215 mm, čierná mat IR702
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
391,30 €
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 40x20 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 0.0450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828348 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590913828348 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 40 |
| Šírka: | 20 |
| Farba: | Chróm |
| Rozmer: | 40x20 mm |
| VÝŠKA: | 20 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
31,50 €
–13 %
Sapho Vešiačik magnetický XJ228
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(5 pcs)
27,10 €
35 €
–14 %
Sapho Magnetický dvojháčik XJ235
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
30,10 €
9,10 €
–14 %
Sapho X-ROUND BLACK vešiačik, čierna XR213B
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(4 pcs)
7,80 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
