Sapho PACO WC kombi, Rimless,, spodný/zadný, bílá PC1012WR
Code: PC1012WR
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Sanitárna keramika PACO sa vyznačuje nadčasovým oblým vzhľadom. Zahŕňa závesnú WC misu a kombi WC v prevedení Rimless. Závesné WC možno doplniť závesným bidetom.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PACO |
| Rozmer | 38x80x61 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 610 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Hmotnosť / ks | 43.5520 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913898365 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia splachovania Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy. Samozrejmosťou je duálny systém splachovania s množstvom vody 3 alebo 4,5 l.


Additional parameters
| Category: | WC kombi |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 200 kg |
| EAN: | 8590913898365 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 610 |
| Šírka: | 380 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 38x80x61 cm |
| VÝŠKA: | 800 |
| Materiál: | Keramika |
| Séria: | PACO |
| Tvar: | Klasik |
| Balenie: | 2 |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Výbava: | Odpad spodný;Odpad zadný |
| Záruka: | 2 roky |
| Balenie obsahuje: | Napúšťací a vypúšťací ventil |
| Technológia splachovania: | Rimless |
| Balenie neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody: | Splachovanie 3,5 l;Splachovanie 5 l |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.

