Sapho PORTO bidet závesný, 36x52cm. biela PZ4015
Code: PZ4015
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Sanitárna keramika PORTO predstavuje riešenie pre vyznávačov hranatých tvarov. Séria zahŕňa kombi WC misu, závesné WC a bidet.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PORTO |
| Rozmer | 36x29,5x52,2 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 295 mm |
| Hĺbka | 522 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnosť / ks | 24.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935183 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Bidet klasik |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 24 kg |
| EAN: | 8590913935183 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 522 |
| Šírka: | 360 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 36x29,5x52,2 cm |
| VÝŠKA: | 295 |
| Materiál: | Keramika |
| Séria: | PORTO |
| Tvar: | Hranaté |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Hranaté |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
