Sapho RHAPSODY nástenná vaňová batéria, otočné ramienko, chróm 5586
Code: 5586
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Animácia prepínania vody z ručnej sprchy do hubice

Univerzálny design valcového tvaru s decentnou hranou a úzkou páčkou výborne ladí s rôznymi tvarmi ostatného zariadenia kúpeľne. Pokiaľ zháňate dizajnovú batériu a netrúfate si na hranaté tvary, je pre vás RHAPSODY ideálnym riešením. Séria je stále rozširovaná o nové prvky. Napríklad podomietkové batérie, sprchové stĺpy alebo batérie s pripojením do podlahy.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 126 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.3660 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913916540 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Additional parameters
| Category: | Vaňové batérie nástenné |
|---|---|
| Warranty: | 6 rokov |
| Weight: | 2.37 kg |
| EAN: | 8590913916540 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 254 |
| Šírka: | 230 |
| Farba: | Chróm |
| VÝŠKA: | 126 |
| Materiál: | Mosadz |
| Tvar: | Kruhové |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer kartuše: | 35 |
| Záruka: | 6 rokov |
| Inštalácia: | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania: | Páka |
| Druh prepínača na sprchu: | Otočný |
| Ostatné: | Otočné ramienko |
| Tvar: | Kruhové |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
