Sapho SHARON LED podsvietené zrkadlo Ø 80c m, čierna mat (E28904CI) 31255CI
Code: 31255CI
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
SHARON zrkadlo s LED podsvietením
Technické parametre pre zrkadlá s LED pásikom:
- Príkon: 20 W
- Svetelný tok: 1920 lm
- Chip: SMD 2835
- Počet LED: 60/m
- Napájacie napätie: 12 V/DC
- Životnosť: 36.000 h
- LED driver 220-240V~50/60Hz /12 V, IP44
- Ovládanie osvetlenia cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SHARON |
| Rozmer | 80 cm |
| Priemer zátky | 800 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Čierna |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Tvar | Kruh |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 20.00 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 891 lm |
| Životnosť (LED) | 36000 hodin |
| Hmotnosť / ks | 6.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913949685 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Farba LED: Denná biela
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Additional parameters
| Category: | Čierne kúpeľňové doplnky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 6.8 kg |
| EAN: | 8590913949685 |
| Výrobca: | Sapho |
| Šírka: | 800 |
| Rozmer: | 80 cm |
| VÝŠKA: | 800 |
| Farba LED: | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Séria: | SHARON |
| Tvar: | Kruh |
| Priemer: | 800 |
| Balenie: | 1 |
| Stupeň krytia: | IP44 |
| Príkon: | 20 |
| Svietivosť: | 891 |
| Typ zrkadla: | Podsvietené zrkadlá |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnosť (LED): | 36000 |
| Tvar: | Kruh |
| Ovládanie svetla: | Nie je súčasťou |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
