Sapho SMART mydeľnička na postavenie, chróm XJ801
Code: XJ801
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
So sériou SMART budete mať vždy po ruke všetko, čo potrebujete. Doplnky sú vyrobené z materiálov, u ktorých je zaručené, že budú dlhodobo slúžiť k plnej spokojnosti užívateľa. Predĺžená záruka je toho dôkazom. Či už pri večernom sprchovaní alebo pri rannej hygiene, drôtené doplnky SMART vždy dobre poslúži.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 95x30x75 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1040 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207009495 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
Additional parameters
| Category: | Mydelničky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590913126086 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 75 |
| Šírka: | 95 |
| Farba: | Chróm |
| Rozmer: | 95x30x75 mm |
| VÝŠKA: | 30 |
| Materiál: | Mosadz |
| Séria: | SMART |
| Tvar: | Drôtené |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 10 rokov |
| Druh: | Mydeľnička |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Tvar: | Drôtené |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
