Sapho SMART rohová polica do škár 297x15x210mm, čierna mat XJ615B
Code: XJ615B
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
So sériou SMART budete mať vždy po ruke všetko, čo potrebujete. Doplnky sú vyrobené z materiálov, u ktorých je zaručené, že budú dlhodobo slúžiť k plnej spokojnosti užívateľa. Predĺžená záruka je toho dôkazom. Či už pri večernom sprchovaní alebo pri rannej hygiene, drôtené doplnky SMART vždy dobre poslúži.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 297x15x210 mm |
| Šírka | 297 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Do škár obkladov |
| Hmotnosť / ks | 0.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207033612 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Poličky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.55 kg |
| EAN: | 8590913126079 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dľhšia strana: | 297 |
| Kratšia strana: | 210 |
| Šírka: | 297 |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 297x15x210 mm |
| VÝŠKA: | 15 |
| Materiál: | Nerez |
| Séria: | SMART |
| Tvar: | Hranaté |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička: rohová |
| Inštalácia: | Do škár obkladov |
| Tvar: | Hranaté |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
