Sapho SPY vaňová batéria s pripojením do podlahy, zlato mat PY21/19
Code: PY21/19
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. V rovnakom vzhľade ponúkame aj umývadlový sifón a roháčiky. Elegantné a praktické je prepínanie sprchy na vaňovej batérii, ktoré je umiestnené na vývode pre sprchovú hadicu – stačí zatiahnuť za sprchovú hadicu v mieste pripojenia k batérii. SPY sú okrem chrómu k dispozícii aj v prevedení čierna matná, biela matná, nikel, zlatá a zlatá mat.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Výška | 920 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 11.5090 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935459 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Additional parameters
| Category: | Vaňové batérie do podlahy |
|---|---|
| Warranty: | 6 rokov |
| Weight: | 11.51 kg |
| EAN: | 8590913935459 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 195 |
| Šírka: | 50 |
| Farba: | Zlatá |
| VÝŠKA: | 920 |
| Materiál: | Mosadz |
| Séria: | SPY |
| Tvar: | Kruhové |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer kartuše: | 35 |
| Záruka: | 6 rokov |
| Inštalácia: | Do podlahy |
| Druh ovládania: | Páka |
| Druh prepínača na sprchu: | Tlakový s aretáciou |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 790 |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
