Sapho TAILOR dosky TAILOR rockstone doska 120x50 cm, prevedenie límca F TR120F
Code: TR120F
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
- Materiál: Solid Surface - Rockstone
- Šírka: 70 - 250 cm
- Hĺbka: 50 cm
- Výška: 11 cm
- Varianty goliera: tu
- Vzorkovník dekorov: tu
- Možnosť výroby atypických rozmerov (max. 250x60 cm, obvodový golier 5-11 cm)
- Možnosť dodania s otvormi pre batériu a odpad podľa výkresu (možno vŕtať aj v mieste inštalácie)
Príslušenstvo:
- Umývadlá na postavenie alebo zápustné umývadlá
- ESPACE bočné skrine
- Dosky dlhšie ako 1 m: odporúčame inštaláciu skrytej podpernej konzoly každých 70 cm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TAILOR |
| Rozmer | 120x50 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Solid Surface - Umelý kameň |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Typ límca | Prevedinie límca F |
| Hmotnosť / ks | 28.5200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913848636 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Dosky možno vyrobiť v tomto farebnom prevedení:
Pre objednanie vybraného dekoru kontaktujte predajné oddelenie.
Solid Surface (Rockstone, umelý kameň, technický mramor)
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
Additional parameters
| Category: | Umývadlové dosky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 29.34 kg |
| EAN: | 8590913848636 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 500 |
| Šírka: | 1200 |
| Rozmer: | 120x50 cm |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| VÝŠKA: | 110 |
| Materiál: | Solid Surface |
| Séria: | TAILOR dosky |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Solid Surface |
| Typ skrinky: | Doska |
| Typ límca: | Prevedinie límca F |
| Záruka: | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia: | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia: | Závesné na stenu |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.








