Sapho TECTO VENTILÁTOR TECTO kúpeľňový stropný ventilátor axiálny, 20 W, potrubie 100mm, biela TC201
Code: TC201
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
Kúpeľňový axiálny ventilátor s výbavou STANDARD
- Spúšťa sa samostatným vypínačom alebo vypínačom ovládajúcim osvetlenie
- Stropný axiálny ventilátor
- Vrátane spätnej klapky
- Puzdrové ložiská
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TECTO VENTILÁTOR |
| Rozmer | 256x256x41 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Priemer potrubia | 100 mm |
| Príkon | 20.00 W |
| Výkon | 150.00 m3/hod |
| Hluk | 38.00 dB |
| Stupeň krytia | IPx2 |
| Napätie | 230 V |
| Hmotnosť / ks | 2.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913835407 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Priemer potrubí 100 mm |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 2.05 kg |
| EAN: | 8590913835407 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 41 |
| Šírka: | 256 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 256x256x41 mm |
| VÝŠKA: | 256 |
| Materiál: | plast |
| Séria: | TECTO VENTILÁTOR |
| Balenie: | 1 |
| Priemer potrubia: | 100 |
| Prietok vzduchu: | 150 |
| Hluk: | 38 |
| Materiál: | Plast |
| Stupeň krytia: | IPx2 |
| Napätie: | 230 |
| Príkon: | 20 |
| Záruka: | 2 roky |
| Max. dĺžka odťahu: | 6 |
| Počet otáčok: | 1300 |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
