Sapho TURF betónové umývadlo na dosku vrátane výpuste, Ø 44 cm, čierny granit AR436
Code: AR436
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
- Ošetrené vodeodolnou nanovrstvou, ktorá zároveň uľahčuje čistenie
- Nie je určené na vonkajšie použitie
- Dodávané vrátane uzatvárateľného výpustu Click Clack so zátkou vo farbe umývadla
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 44x14,5 cm |
| Priemer zátky | 440 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Betón |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887192 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Umývadlá na dosku |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 9 kg |
| EAN: | 8590913887192 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 440 |
| Šírka: | 440 |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 44x14,5 cm |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| VÝŠKA: | 145 |
| Materiál: | Betón |
| Tvar: | Kruh |
| Priemer: | 440 |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Betón |
| Počet otvorov pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | NIE |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Balenie obsahuje: | Výpusť |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
