Sapho VIENNA sprchový stĺp s pák. batériou, mydeľnička, v. 1267mm,bronz VO139BR
Code: VO139BR
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
Retro štýl je v dnešnej dobe v kurze. Ponuka vodovodných batérií kombinuje vzhľad retro s pokročilou technológiou. V sérii VIENNA nájdete pákové batérie s bielou páčkou. Na výber je prevedenie v chróme a bronze.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VIENNA |
| Šírka | 282 mm |
| Výška | 1267 mm |
| Hĺbka | 494 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 18 mm |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 7.7250 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866791 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
AntiCalc
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
Additional parameters
| Category: | Sprchové batérie nástenné |
|---|---|
| Warranty: | 5 rokov |
| Weight: | 7.73 kg |
| EAN: | 8590913866791 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 494 |
| Šírka: | 282 |
| Farba: | Bronz |
| VÝŠKA: | 1267 |
| Materiál: | Mosadz |
| Séria: | VIENNA |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer kartuše: | 35 |
| Záruka: | 5 rokov |
| Inštalácia: | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania: | Páka |
| Ostatné: | AntiCalc |
| Sprchové stĺpy: | S batériou |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
| Tvar: | Retro |
| Rozmer prierezu tyče: | Priemer 18 mm |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
