Sapho WC kefa na postavenie, nerez mat GA1311
Code: GA1311
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
- Priemer kefy: 80 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 130x350x130 mm |
| Priemer zátky | 130 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874468 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | WC kefy |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.75 kg |
| EAN: | 8590913874468 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 130 |
| Šírka: | 130 |
| Farba: | Chróm |
| Rozmer: | 130x350 mm |
| VÝŠKA: | 350 |
| Materiál: | Nerez |
| Tvar: | Kruhové |
| Priemer: | 130 |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC kefa |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Tvar: | Kruhové |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
