Sapho X-ROUND mydeľnička, chróm XR801
Code: XR801
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Séria X-ROUND je jedna z najpredávanejších sérií. Svojím okrúhlym tvarom úchytu sa jedná o zaujímavý doplnok, ktorý sa hodí do väčšiny kúpeľňových interiérov. Séria ponúka širokú ponuku doplnkov vrátane poličiek a kozmetických zrkadiel. Zastúpené sú doplnky s povrchovou úpravou v chróme, matné čierne, matné biele a matné zlaté. Nechajte sa očariť čistými líniami a podčiarknite výzor svojej kúpeľne doplnkami z tohto radu.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 140x55x125 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2940 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207009129 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
Vŕtanie alebo lepenie
Pri inštalácii je možné voliť medzi variantom vŕtaného spoja alebo nalepením na obklady.
Additional parameters
| Category: | Mydelničky |
|---|---|
| Warranty: | 10 rokov |
| Weight: | 0.29 kg |
| EAN: | 8590913128325 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 125 |
| Šírka: | 140 |
| Farba: | Chróm |
| Rozmer: | 140x55x125 mm |
| VÝŠKA: | 55 |
| Materiál: | Mosadz |
| Séria: | X-ROUND |
| Tvar: | Drôtené |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 10 rokov |
| Druh: | Mydeľnička |
| Inštalácia: | Lepenie;Vŕtanie |
| Tvar: | Drôtené |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
