Sapho X-SQUARE držiak fénu špirálový, chróm XQ005
Code: XQ005
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Séria X-SQUARE vychádza z najpredávanejšej série X-ROUND. Iba zmenou tvaru úchytu z okrúhleho za hranatý dostaneme ďalšiu zaujímavú tvarovú kombináciu, ktorá sa hodí do väčšiny kúpeľňových interiérov. Zo širokej ponuky produktov tejto série upozorňujeme na sprirálovitý držiak fénu.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-SQUARE |
| Rozmer | 105x130x123 mm |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 123 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207011733 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
Vŕtanie alebo lepenie
Pri inštalácii je možné voliť medzi variantom vŕtaného spoja alebo nalepením na obklady.
Additional parameters
| Category: | Drôtený program |
|---|---|
| Warranty: | 10 rokov |
| Weight: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590913126420 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 123 |
| Šírka: | 105 |
| Farba: | Chróm |
| Rozmer: | 105x130x123 mm |
| VÝŠKA: | 130 |
| Materiál: | Mosadz |
| Séria: | X-SQUARE |
| Tvar: | Hranaté |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 10 rokov |
| Druh: | Ostatné |
| Inštalácia: | Lepenie;Vŕtanie |
| Tvar: | Hranaté |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
