Sapho X-STEEL držiak uterákov 300x65mm, nerez mat XS400
Code: XS400
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Séria X-STEEL z kvalitného brúseného nerezu sa vďaka svojmu tvaru úchytu stala doplnkom, ktorý sa hodí do väčšiny kúpeľňových interiérov. Výborne ladí s ostatným vybavením v prevedení nerez mat. V tomto prevedení ponúkame vodovodné batérie aj sprchovací program. Nielen, že je toto prevedenie krásne, ale navyše praktické na údržbu. Vďaka použitému materiálu sa vyznačuje aj dlhou životnosťou.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-STEEL |
| Rozmer | 355x55x65 mm |
| Dĺžka | 355 mm |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207002045 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
Vŕtanie alebo lepenie
Pri inštalácii je možné voliť medzi variantom vŕtaného spoja alebo nalepením na obklady.
Additional parameters
| Category: | Držiaky uterákov |
|---|---|
| Warranty: | 10 rokov |
| Weight: | 0.36 kg |
| EAN: | 8590913128585 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dľhšia strana: | 355 |
| Kratšia strana: | 65 |
| Šírka: | 355 |
| Farba: | Nerez |
| Rozmer: | 355x55x65 mm |
| VÝŠKA: | 55 |
| Materiál: | Nerez |
| Séria: | X-STEEL |
| Tvar: | Kruhové |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 10 rokov |
| Druh: | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia: | Lepenie;Vŕtanie |
| Tvar: | Kruhové |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
