Sapho Zásobník na toaletný papier do Ø 19cm, nerez lesk XP700
Code: XP700
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Program Public ponúka špecifický rad doplnkov a príslušenstva do reštaurácií, hotelov a iných verejných priestorov.
Zásobník na toaletný papier pre verejné priestory
- Maximálny priemer toaletného papiera: 19 cm
- Priemer tŕňa pre toaletný papier: 50 mm
- Zásobník na toaletný papier je uzatvárateľný, kľúčik je súčasťou balenia.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 205x210x115 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.0680 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207013270 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Zásobníky na uteráky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.07 kg |
| EAN: | 8590913126406 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 115 |
| Šírka: | 205 |
| Farba: | Nerez |
| Rozmer: | 205x210x115 mm |
| VÝŠKA: | 210 |
| Materiál: | Nerez |
| Tvar: | Kruhové |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Tvar: | Kruhové |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
