GSI SAND SAND/KUBE X/NORM držiak uterákov 60cm, chróm PASAND60
Code: PASAND60
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Action
275 €
–40 %
GSI SAND keramické umývadlo 60x50 cm, biela ExtraGlaze 9031111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
165 €
228 €
–13 %
GSI NORM keramické umývadlo 60x40 cm, biela ExtraGlaze 8636111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(1 pcs)
196,10 €
285 €
–14 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 60x37 cm, biela ExtraGlaze 9454111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
245,10 €
319 €
–14 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, ektifikovaná verzia, biela ExtraGlaze 94319111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
274,30 €
518 €
–14 %
Code: 94319109
328 €
–13 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, rektifikovaná verzia, 3 otvory, biela ExtraGlaze 94319311
8 týždňov
282,10 €
478 €
–14 %
Code: 9431326
518 €
–14 %
GSI KUBE X COLOR KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, brúsená spodná hrana, čierna mat 94319126
8 týždňov
445,50 €
Product detailed description
Charakteristika série SAND:
- hranaté umývadlá s decentne zaoblenými rohmi a štíhlou prednou hranou
- WC misa vybavená systémom SAVE WATER, ktorý umožňuje splachovať iba 4,5 litra vody, sedadlom so systémom SOFT CLOSE (pomalé sklápanie) a QUICK RELEASE (odnímateľné sedadlo)
- WC misa vo variante so splachovacím systémom Swirlflush®
- všetok keramický artikel série je opatrený glazúrou EXTRAGLAZE
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | SAND |
| Dĺžka | 600 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 1.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937822020 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.8 kg |
| EAN: | 8032937822020 |
| Výrobca: | GSI |
| Dľhšia strana: | 600 |
| Farba: | Chróm |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
