COLOR ELEMENTS GSI umývadlová výpust 5/4", click-clack, keramická zátka, čierna matná PCS26
Code: PCS26
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Séria COLOR ELEMENTS zahŕňa keramické umývadlá na dosku a závesné WC misy v 8 farebných variáciách.
Náhľad farebných variácií nižšie. Reálne prevedenie farieb sa môže líšiť v nadväznosti na nastavenie Vášho monitora.

Charakteristika série:
- Hranaté umývadlá s decentne zaoblenými rohmi a štíhlou hranou
- Oválne a okrúhle umývadlá so štíhlou hranou
- Umývadlá je možné doplniť výpustom s keramickou zátkou v rovnakej farbe.
- WC misy so splachovacím systémom SWIRLFLUSH® a SAVE WATER, ktorý umožňuje splachovať iba 4,5 litra vody
- Sedátka k závesným WC vybavené systémom SOFT CLOSE (pomalé sklápanie) a QUICK RELEASE (odnímateľné sedátko)
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | COLOR ELEMENTS |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 5-65 mm |
| Výbava | Uzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.3600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937822327 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Zátky a výpuste |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.36 kg |
| EAN: | 8032937822327 |
| Výrobca: | GSI |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | Mosadz |
| Hrúbka umývadla: | 5-65 |
| Balenie: | 1 |
| Výbava: | Uzatvárateľná bez prepadu |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
