Keuco Axess Kúpeľňová stolička, chróm/čierna 35082010037

Kód: 35082010037
Neohodnotené
Značka: Keuco
535,32 € –20 %
Keuco Axess Kúpeľňová stolička, chróm/čierna 35082010037
535,32 € –20 % 428,26 € 356,88 € bez DPH
5 dní

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 90% na vybrané produkty

Podrobný popis

Stolička

  • vhodná do vlhkého prostredia
  • protišmykové nožičky
  • výška 476 mm
  • sedacia plocha 338 x 338 mm
  • vyhotovenie: chróm, čierna
  • nosnosť: 115 kg
  • materiál: hliník, plast

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchové sedadlo
Záruka: 2 roky
Série: Axess

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

KVALITA S TRADÍCIOU


Prémiový dizajn, konzistentné koncepty, precízne remeselné spracovanie, dokonalá funkčnosť a špičková životnosť sú tým, čím sa KEUCO odlišuje od ostatných. Spoločnosť KEUCO má dlhú tradíciu výroby vysokokvalitných výrobkov do kúpeľne.

 
Zľava: Josef Himrich, Paul Keune, Hermann Bönner a Eduard barón de Becker Remy

Od svojho založenia v roku 1953 spoločnosť, ktorá je aj dnes rodinná, neustále rozširuje svoj sortiment. Pôvodne špecialista a líder na trhu pre prémiové kúpeľňové doplnky sa dnes KEUCO považuje za kompletného dodávateľa kúpeľňového vybavenia so závodmi v Hemer, Gütersloh a Bünde v Nemecku. Celý sortiment zahŕňa celkovo viac ako 6 000 rôznych produktov v kategóriách armatúry, doplnky, svietidlá a zrkadlá, zrkadlové skrinky, umývadlá a kúpeľňový nábytok. Všetky produkty KEUCO sú vyvinuté, navrhnuté, plánované a vyrobené v Nemecku a vyvážané do celého sveta zo svojho sídla v Hemer.
V roku 1953 založili Paul Keune, Hermann Bönner, Josef Himrich a Eduard barón de Becker Remy "Paul Keune & Co. KG". Z obchodného mena Paul Keune & Co. KG vznikol v roku 1984 dnešný názov KEUCO. Spoločnosť dodnes vlastnia rodiny de Becker Remy, Himrich a König. Hlavnými akcionármi sú v tom čase všetci rodinní príslušníci zakladateľov spoločnosti.
Dnes vedie KEUCO výkonný riaditeľ Lubert Winnecken.

 
 

INOVÁCIA


Produkty KEUCO zaujmú vynikajúcim dizajnom, jednoduchou obsluhou a technickou vyspelosťou. Cieľ neustáleho zlepšovania je základom každého nového vývoja od úplného poskytovateľa kvalitného kúpeľňového vybavenia. Funkčné prvky, ktoré uspejú pri každodennom používaní, ako napríklad držiak na toaletný papier odolný voči krádeži, LED svetelné zdroje s extrémne dlhou životnosťou alebo armatúry IXMO, ktoré kombinujú viacero funkcií na najmenšom priestore, sú charakteristické pre vlastný vývoj spoločnosti KEUCO.

"Ak vždy robíš to, čo si vždy robil, vždy dostaneš to, čo si vždy mal."

Henry Ford

 

keuco_ixmo_scribble2

 

DIZAJN


Od svojho založenia v roku 1953 hrá dizajn a funkcia vždy rozhodujúcu úlohu. Výrobky musia spájať estetickú formu s rozumnou funkčnosťou – štandard, ktorý sa systematicky uplatňuje od nápadu až po výrobok. Spolupráca s dizajnérmi má v spoločnosti KEUCO dlhoročnú tradíciu. Už v 70-tych rokoch KEUCO spolupracovalo s Luigim Colanim a vyrábalo doplnky, svetlá a zrkadlá pre slávnu "Colani kúpeľňu", prvú kompletnú kúpeľňu, ktorá bola vyvinutá v spolupráci s Villeroy & Boch a Grohe. Nasledovali ďalší významní dizajnéri ako Matteo Thun, Christoph Ingenhoven, Reiner Moll a Dominik Tesseraux.

Je to synergia, ktorá existuje medzi inováciami, zanietenými zamestnancami, výrobou „Made in Germany“ a významnými dizajnérmi, čo dnes spoločnosti KEUCO umožňuje vyrábať kompletný kúpeľňový nábytok v takej neporovnateľnej kvalite.

Spolu s Dominikom Tesserauxom už bolo vyrobených niekoľko EDÍCIÍ a kompletných kúpeľňových zostáv, ktoré spájajú všetky produktové skupiny v ucelenom dizajne: armatúry a doplnky, svetlo a zrkadlo, zrkadlové skrinky, kúpeľňový nábytok a umývadlá. Toto integrálne myslenie zamerané na vytváranie kompatibilných, opulentne tvarovaných riešení pre všetko, čo súvisí s umývadlom, sa odráža v EDÍCIÁCH KEUCO.

Mnohé z inovatívnych konceptov a produktov kúpeľňového vybavenia KEUCO získali významné ocenenia za dizajn, ako napríklad Red Dot Award, Design Plus Award, German Design Award, IF Design Award a Iconic Award.

 

kemi_edition11_armaturen

 

VYROBENÉ V NEMECKU


Viac ako 93 % produktov KEUCO sa vyrába v Nemecku. Know-how domácich závodov so svojimi vysoko kvalifikovanými zamestnancami je základom našej trvalo kvalitne orientovanej výroby. Približne 5 % výrobkov sa vyrába v EÚ a približne 2 % v krajinách mimo EÚ. Aby sme mohli dlhodobo konkurovať, všetky produkty KEUCO podliehajú rovnako vysokým štandardom kvality a sú vyrábané podľa našich špecifikácií, podliehajúce najprísnejším opatreniam na zabezpečenie kvality a kontrolám.

Okrem našich úspešných sériovo vyrábaných produktov sú naše výrobné zariadenia schopné vyrábať aj riešenia na mieru pre väčšie/komerčné projekty.

 keuco_produktion1_1