Kód: 20627SP130
Neohodnotené
Skladom, dodanie do 2-3 prac.dní (42 ks)
Detailné informácie
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Sprchový set obsahuje
pákovú podomietkovú batériu na dva spotrebiče vrátane telesa
  • ovládanie pákou
  • farebné vyhotovenie chróm
  • inštalácia na montážne teleso, ktoré je súčasťou dodávky
  • s prepínačom
  • na 2 spotrebiče
  • keramická kartuša 35 mm
hornú sprchu 225 mm so sprchovým ramenom 350 mm
  • priemer: 225 mm
  • farebné vyhotovenie: chróm/sivá
  • 1 prúd
  • sprchové rameno k inštalácii na stenu, dĺžka 350 mm, materiál mosadz, povrchová úprava chróm
  • spojovací závit G 1⁄2
ručnú sprchu 130 mm, 3 prúdy
  • priemer 130 mm
  • 3 druhy prúdov - SilkFlow jemný prúd, intenzívny, kombinovaný
  • EasyClick pohodlné prepínanie prúdov tlačidlom
  • EcoSpare - znížený prietok na 9l/min
sprchovú hadicu 1500 mm
  • dĺžka: 1500 mm