MARPLAST ECOLORED Zásobník na papierové uteráky, 29x40x13cm, ABS, Soft Touch, čierna mat A83010VB
Kód: A83010VB
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Séria | ECOLORED |
| Rozmer | 290x400x130 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.5170 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090117374 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

