Ridder AKASYA kozmetické zrkadlo na postavenie, 105x227mm, čierna/akácie 03118110
Kód: 03118110
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | AKASYA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 112x275x115 mm |
| Šírka | 112 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Drevo, Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Na postavenie |
| EAN | 4006956197135 |
| Taric | 70099200 |
| Hmotnosť / ks | 0.6200 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetická zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 4006956197135 |
| Výrobca: | Ridder |
| Kratšia strana: | 115 |
| Šírka: | 112 |
| Farba: | Hnedá |
| Rozmer: | 112x275x115 mm |
| Výška: | 275 |
| Materiál: | Drevo;Oceľ |
| Séria: | AKASYA |
| Tvar: | Hranaté |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

