Ridder HANDICAP WC kefa, extra dlhá rukoväť 51cm, nerez mat A112400
Kód: A112400
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 88x675 mm |
| Šírka | 88 mm |
| Výška | 675 mm |
| Hĺbka | 88 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| EAN | 4006956192697 |
| Taric | 39249000 |
| Hmotnosť / ks | 0.4640 kg |
| Balenie | 1 ks |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

