Ridder MAREN KARA kozmetické zrkadlo na postavenie, priemer 145mm, obojstranné, čierna/bambus 03119510
Kód: 03119510
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | MAREN |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 78 mm |
| Farba | Čierna, Hnedá |
| Materiál | Bambus, Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Na postavenie |
| EAN | 4006956198217 |
| Taric | 70099200 |
| Hmotnosť / ks | 0.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetická zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 4006956198217 |
| Výrobca: | Ridder |
| Kratšia strana: | 78 |
| Šírka: | 205 |
| Farba: | Ostatné |
| Výška: | 185 |
| Materiál: | Bambus;Oceľ |
| Séria: | MAREN |
| Tvar: | Kruhové |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

