Ridder MARY závesné kozmetické zrkadlo, LED, priemer 130mm, čierna 03112010
Kód: 03112010
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Bezpečná doprava
🚚 Vlastný rozvoz v Bratislave a okolí – doručíme vám tovar bezpečne a v špičkovom stave!

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Dĺžka | 415 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 4006956170336 |
| Taric | 70099200 |
| Hmotnosť / ks | 0.9890 kg |
| Balenie | 1 ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetická zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.99 kg |
| EAN: | 4006956170336 |
| Výrobca: | Ridder |
| Dlhšia strana: | 415 |
| Šírka: | 290 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Oceľ |
| Tvar: | Kruhové |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

