Sanela Doplnky z nehrdzavejúcej ocele Nástenný dávkovač mydla na umiestnenie za zrkadlo, nerezový SLZN 84A

Kód: SLZN 84A
Neohodnotené
Značka: Sanela
358,33 € –7 %
Sanela Doplnky z nehrdzavejúcej ocele Nástenný dávkovač mydla na umiestnenie za zrkadlo, nerezový SLZN 84A
358,33 € –7 % 330,22 € 275,18 € bez DPH
4 dni

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Nástěnný dávkovač mýdla pro umístění za zrcadlo

 • materiál nerez AISI - 304
 • matný povrch
 • rozměry 350 x 200 x 300 mm
 • napájecí napětí 24 V DC
 • příkon 3 W
 • dosah 0,14 - 0,2 m
 • doporučená viskozita mýdla 10 mPa - 5000 mPa - nepoužívat chemická rozpouštědla ani desinfekce
 • montáž na stěnu za zrcadlo
 • jednoduché doplňování mýdla
 • nízká spotřeba mýdla
 • reaguje na přítomnost rukou ve snímané zóně pod zrcadlem spuštěním jedné dávky mýdla (čas dávkování mýdla možno nastavit v rozsahu 1,3 - 13 s), standardně 2,6 s
 • použití ve veřejném sektoru
 • nastavení parametrů pomocí dálkového ovladače SLD 03
 • modulový systém, tři možné pozice v modulu
 • obsahem dodávky je nerezový montážní držák s dávkovačem mýdla a elektronikou, přívodní hadičky a čerpadlo na mýdlo

Dodatočné parametre

Kategória: Dávkovače mydla a dezinfekcie
Záruka: 2 roky
Série: Doplnky z nehrdzavejúcej ocele

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O SPOLOČNOSTI

Sme popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky a naším hlavným cieľom je uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie v spojení s vysokou hygienou a komfortnou obsluhou. Obchodná značka je spájaná s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky. Vďaka vlastnému vývojovému oddeleniu zaisťujeme rozširovanie ponúkaných výrobkov a snažíme sa tak rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky trhu a zákazníkov.

V súčasnej dobe ponúkame široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané vo verejnom aj privátnom sektore. Dodávame tak ucelený sortiment sanitárneho vybavenia (automatické splachovače pisoárov a toaliet, automatické umývadlové batérie a ovládanie spŕch, nerezové umývadla a drezy, nerezové pisoáre, pisoárové žľaby a WC, nerezové umývacie žľaby, nerezové doplnky, mincové, žetónové a RFID automaty, produkty vyrábané podľa požiadavok zákazníka).

Venujeme značnú pozornosť novým trendom, v oblasti sanitárnej techniky vskutku ojedinelým. Jedná sa napríklad o radarový splachovač pisoárov, ktorý je výnimočný svojou funkciou aj "antivandalovým prevedením". Taktiež princíp "inteligentného" senzoru Automatic Logic System (ALS) je využitý u všetkých výrobkov s infračerveným čidlom. Obe metódy sú chránené Osvedčením o zápise užitného vzoru.

AKO SME ZAČÍNALI?

V lete roku 1997 sme sa ako skupinka piatich kolegov z Tesly Lanškroun rozhodli skúsiť ísť vlastnou cestou a založili sme malú firmu s desiatimi zamestnancami. Meno Sanela ako sanitárna elektronika, to sme vedeli, ale ostatné bola veľká neznáma. Začínali sme v kanceláriách v prenajatom byte vedľa lanškrounského námestia a s výrobou v bývalej sódovkárni. Začiatkom roku 2003 sme kúpili voľný pozemok na druhom konci Lanškrouna, kde sme spustili stavbu prvej budovy. Stabilné zázemie nám otvorilo možnosti pre rozširovanie vývojového aj obchodného oddelenia, a výroba začala fungovať v podmienkach stavebných, na mieru robených potrebám elektrotechnickej výroby. Ruku v ruke s tým sme cítili ako potrebné je investovať do nových technológií, aby sme udržali krok s poprednými svetovými výrobcami. V roku 2007 sme sa rozhodli ísť do projektu druhej budovy predovšetkým kvôli potrebe nových skladov a expedície, a po nasledujúcich siedmich rokoch sme znovu rozšírili skladovacie priestory, a tiež presťahovali oddelenie vývoja do moderných podmienok.

V priebehu rokov sme rozširovali ponúkaný sortiment, priberali ďalších zákazníkov a snažili sa začať exportovať do susedných krajín. Ako prezieravé sa ukázalo rozhodnutie nepredávať všetkým záujemcom na priamo, ale dodržovať systém predaja výrobca – veľkoobchod – zákazník. Vďaka tomu sme sa postupne stali spoľahlivým partnerom už fungujúcim alebo práve vznikajúcich veľkoobchodom voda-kúrenie-plyn.