Sanela Senzorové pisoáre Radarový splachovač na lište na pisoár Subway 751300, 24 V DC SLP 71RS

Kód: SLP 71RS
Neohodnotené
Značka: Sanela
432,10 € –27 %
Sanela Senzorové pisoáre Radarový splachovač na lište na pisoár Subway 751300, 24 V DC SLP 71RS
432,10 € –27 % 314,96 € 262,47 € bez DPH
4 dni

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Vlastnosti

úsporné splachování jedním litrem vody
radarový splachovač pro pisoár Subway 7513 00 xx

montáž podle šablony
celý splachovací systém je umístěný za pisoárem
reaguje pouze na použití pisoáru (vyhodnocuje změny, ke kterým dochází uvnitř pisoáru při průtoku kapaliny)
doba splachovaní je nastavitelná od 0,5 do 15,5 s
vstupní zpoždění (min. délka změn registrovaných radarovým senzorem nutná pro vyvolání spláchnutí) je nastavitelné od 6 do 15 s
nastavení parametrů pomocí dálkového ovládaní SLD 04 bez nutnosti demontáže pisoáru (akustická indikace nastavování)
samočinné spláchnutí po 6 hodinách od posledního sepnutí ventilu
možnost regulace průtoku vody kulovým ventilem
po spláchnutí provede splachovač krátké doplnění vody do sifonu

Technické údaje
Napájecí napětí: 24V DC
Doporučený pracovní tlak: 0,1 - 0,6 MPa
Průtok: 18 l/min. (inf. údaj)
Vstup vody: vnější závit G 1/2“
Výstup vody: vtoková armatura s těsněním

Specifikace dodávky
radarový splachovač na montážní liště k pisoáru Subway 7513 00 xx
vtoková armatura bypass s těsněním
sifon
montážní šablona
kónická silikonová záslepka (1 ks)

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Série: Senzorové pisoáre

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O SPOLOČNOSTI

Sme popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky a naším hlavným cieľom je uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie v spojení s vysokou hygienou a komfortnou obsluhou. Obchodná značka je spájaná s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky. Vďaka vlastnému vývojovému oddeleniu zaisťujeme rozširovanie ponúkaných výrobkov a snažíme sa tak rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky trhu a zákazníkov.

V súčasnej dobe ponúkame široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané vo verejnom aj privátnom sektore. Dodávame tak ucelený sortiment sanitárneho vybavenia (automatické splachovače pisoárov a toaliet, automatické umývadlové batérie a ovládanie spŕch, nerezové umývadla a drezy, nerezové pisoáre, pisoárové žľaby a WC, nerezové umývacie žľaby, nerezové doplnky, mincové, žetónové a RFID automaty, produkty vyrábané podľa požiadavok zákazníka).

Venujeme značnú pozornosť novým trendom, v oblasti sanitárnej techniky vskutku ojedinelým. Jedná sa napríklad o radarový splachovač pisoárov, ktorý je výnimočný svojou funkciou aj "antivandalovým prevedením". Taktiež princíp "inteligentného" senzoru Automatic Logic System (ALS) je využitý u všetkých výrobkov s infračerveným čidlom. Obe metódy sú chránené Osvedčením o zápise užitného vzoru.

AKO SME ZAČÍNALI?

V lete roku 1997 sme sa ako skupinka piatich kolegov z Tesly Lanškroun rozhodli skúsiť ísť vlastnou cestou a založili sme malú firmu s desiatimi zamestnancami. Meno Sanela ako sanitárna elektronika, to sme vedeli, ale ostatné bola veľká neznáma. Začínali sme v kanceláriách v prenajatom byte vedľa lanškrounského námestia a s výrobou v bývalej sódovkárni. Začiatkom roku 2003 sme kúpili voľný pozemok na druhom konci Lanškrouna, kde sme spustili stavbu prvej budovy. Stabilné zázemie nám otvorilo možnosti pre rozširovanie vývojového aj obchodného oddelenia, a výroba začala fungovať v podmienkach stavebných, na mieru robených potrebám elektrotechnickej výroby. Ruku v ruke s tým sme cítili ako potrebné je investovať do nových technológií, aby sme udržali krok s poprednými svetovými výrobcami. V roku 2007 sme sa rozhodli ísť do projektu druhej budovy predovšetkým kvôli potrebe nových skladov a expedície, a po nasledujúcich siedmich rokoch sme znovu rozšírili skladovacie priestory, a tiež presťahovali oddelenie vývoja do moderných podmienok.

V priebehu rokov sme rozširovali ponúkaný sortiment, priberali ďalších zákazníkov a snažili sa začať exportovať do susedných krajín. Ako prezieravé sa ukázalo rozhodnutie nepredávať všetkým záujemcom na priamo, ale dodržovať systém predaja výrobca – veľkoobchod – zákazník. Vďaka tomu sme sa postupne stali spoľahlivým partnerom už fungujúcim alebo práve vznikajúcich veľkoobchodom voda-kúrenie-plyn.