Sapho Senzorová nástenná batéria 6V DC (4xAA), chróm PS432
Kód: PS432


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre:
- Prívod vody: G 1/2" - 1 voda (studená alebo tepelne upravená)
- Napájacie napätie: 6 V, batéria 4 x AA (vo vnútri ramienka)
- Svetelná signalizácia stavu batérií (LED bliká = výmena batérie)
- Životnosť batérií 2700 mAh: cca 2 roky pri 100 zopnutiach denne
- Príkon max.: 2 VA
- Dosah snímača: 011-0,15 m (nastavuje sa automaticky)
- Tlak vody: 0,1-0,6 MPa
- Prietok: 6l / min
- Nastaviteľný čas dobehu: 0,25-7,75 s (výrobcom nastavené 0,25 s)
- Možnosť prepnutia do režimu START/STOP
- Teplota vody: 5 ÷ 60 °C
- Teplota okolia: 5 ÷ 40°C (nutné chrániť pred mrazom)
- Priemer montážneho otvoru v umývadle: 30 ÷ 40 mm
- Možnosť nastavenia diaľkovým ovládačom (dobeh, vypnutie pri upratovaní, aut. preplach)
- Bezpečnostné funkcie vypnutia vody po 5 minútach
- Hmotnosť: 1,2 kg
Balenie obsahuje:
- Výtokové ramienko s integrovaným snímačom, ventilom a puzdrom na batérie
- 4 ks AA alkalické batérie 1,5 V, 2700 mAh
Vyrobené v Českej republike.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Druh ovládania | Elektronické |
| Ostatné | Bezdotykové ovládanie |
| Prietok (3 bar) | 6.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852930 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové batérie senzorové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 8590913852930 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 210 |
| Šírka: | 50 |
| Farba: | Chróm |
| Výška: | 50 |
| Materiál: | Mosadz |
| Tvar: | Kruhové |
| Balenie: | 1 |
| Prietok (3 bar): | 6 |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Nástenná |
| Druh ovládania: | Elektronické |
| Ostatné: | Bezdotykové ovládanie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Sapho je rodinná česká spoločnosť, ktorá sa za tri desaťročia vypracovala na jedného z najvýznamnejších distribútorov a výrobcov kúpeľňového vybavenia v strednej Európe. Ich sila spočíva v schopnosti kombinovať vlastnú výrobu s exkluzívnym zastúpením svetových dizajnérov. Na reut.sk prinášame Sapho ako značku, ktorá uspokojí akýkoľvek vkus – či už hľadáte moderný minimalizmus, industriálny štýl alebo čoraz populárnejšie retro kúpeľne. Sapho nie je len o produktoch, je o emóciách a hľadaní netradičných riešení, ktoré inde nenájdete.
Prečo si vybrať SAPHO z reut.sk?
-
Neskutočná variabilita: Tisíce produktov, ktoré umožňujú zariadiť kúpeľňu „na kľúč“ v jednom štýle.
-
Lídrom v retro štýle: Ak hľadáte mosadzné, bronzové alebo zlaté batérie s keramickými úchytmi, Sapho (série ako Reitano) je absolútna špička.
-
Vlastné výrobné kapacity: Kúpeľňový nábytok Sapho sa vyrába v moderných prevádzkach v Česku s dôrazom na odolnosť voči vlhkosti.
-
Inovatívne materiály: Široká ponuka umývadiel z liateho mramoru, skla či prírodného kameňa.
-
Dizajn pre každého: Od cenovo dostupných sérií až po luxusné kúsky pre najnáročnejších.
-
Garancia kompatibility: Všetky komponenty Sapho k sebe technicky aj vizuálne dokonale pasujú.
-
Sledujeme trendy: Sapho pravidelne obmieňa kolekcie podľa najnovších svetových výstav v Miláne či Frankfurte.
-
Vysoká kvalita spracovania: Použitie overených materiálov a moderných technológií výroby.
-
Rýchle dodanie z reut.sk: Vďaka silnému logistickému zázemiu Sapho doručujeme tovar v rekordných časoch.

