Sapho ODETTA CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 1145x70x20 mm, biela mat DT123
Code: DT123


Related products
Product detailed description
Séria ODETTA ponúka umývadlové skrinky v kombinácii s 3 druhmi umývadiel - keramická KARE, z liateho mramoru GODIVA a betónová QUADRADO. Séria je tiež navrhnutá pre vybrané umývadlá na postavenie. Rozmerovú variabilitu umožňuje kombinácia umývadlových a spodných skriniek. Bezúchytkové zásuvky sú vybavené výsuvmi BLUM s tlmeným dovieraním. Horná zásuvka je bez výrezu pre sifón, čím sa zvyšuje úložná plocha zásuvky. Medzi zásuvkami je hliníková lišta CHANEL v čiernej alebo bielej farbe. Na prianie je možné dodať lištu aj v zlatej farbe.
Ďalšou možnosťou, ako zmeniť dizajn nábytku, je použitie oceľových podperných nôh, ktoré sú v ponuke v dvoch variantoch. Široká ponuka moderných dekorov a farieb je samozrejmosťou.
Doplnením skriniek o zrkadlá NIROX v rovnakom dekore alebo farbe získate zladený celok pre svoju kúpeľňu. Úložný priestor je možné navyše rozšíriť pridaním doplnkových skriniek ESPACE do zostavy.

Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 114,5x7x2 cm |
| Šírka | 1145 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť / ks | 0.5700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894404 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.57 kg |
| EAN: | 8590913894404 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 20 |
| Šírka: | 1145 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 114,5x7x2 cm |
| VÝŠKA: | 70 |
| Materiál: | Hliník |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!




