Sapho COLONNA držiak uterákov 510x80 mm, leštená nerez IRPA14
Code: IRPA14
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Lamelový radiátor COLONNA je určený nielen do kúpeľní, ale aj iných miestností alebo ako vykurovacie stena či architektonický prvok. Odporúčame v kombinácii s praktickým držiakom uterákov z leštenej nerez ocele. Iba so stredovým pripojením s odstupom 50 mm. Farebné varianty vykurovacích telies tejto rady nielenže vyhrejú kúpeľňu, ale ovplyvní aj jej atmosféru. Sú estetické a v kombinácii s držiakom uterákov tiež praktické.
- Pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia
- K radiátorom nemožno použiť elektrickú vykurovaciu tyč
- Na radiátor možné umiestniť 1 až 2 držiaky uterákov (nie sú súčasťou radiátora)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | COLONNA |
| Rozmer | 510x50x80 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 1.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913819292 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.7 kg |
| EAN: | 8590913819292 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 80 |
| Šírka: | 510 |
| Farba: | Nerez |
| Rozmer: | 510x50x80 mm |
| VÝŠKA: | 50 |
| Materiál: | Nerez |
| Séria: | COLONNA |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
