Sapho Dosky WOODY WOODY doska 800x28x500mm, masív prírodný dub WD080-70
Code: WD080-70
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
- Materiál: masívny dub
- Povrch: akrylový lak
- Šírka: 60 - 200 cm
- Hĺbka 36 a 50 cm
- Hrúbka 2,8 cm
- Možnosť výroby atypických rozmerov (max. 300x60 cm)
- Možnosť dodania s otvormi pre batériu a odpad podľa výkresu (možno vŕtať aj v mieste inštalácie)
Príslušenstvo:
- Podperné konzoly 36 a 50 cm
- Umývadlá na postavenie alebo zápustné umývadlá
- AVICE skrinky a kontajnery pod dosku 50 cm
- ESPACE bočné skrine
- AVICE držiaky osušiek
- Dosky dlhšie ako 1 m: odporúčame inštaláciu skrytej podpernej konzoly každých 70 cm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Dosky WOODY |
| Rozmer | 80x2,8x50 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub prírodní |
| Materiál | Masiv drevo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 8.4000 kg |
| EAN | 8590913924996 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Umývadlové dosky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 8.93 kg |
| EAN: | 8590913924996 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 500 |
| Šírka: | 800 |
| Farba: | Hnedá |
| Rozmer: | 80x2,8x50 cm |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| VÝŠKA: | 28 |
| Materiál: | Masiv drevo |
| Séria: | Dosky WOODY |
| Materiál: | Masiv drevo |
| Dekor: | Dub prírodný |
| Typ skrinky: | Doska |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Závesné na stenu |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
