Sapho ESTHER LED svietidlo, 6 W, 280x62x131 mm, chróm E26374CI
Code: E26374CI
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
- napájanie: 220-240V~50Hz
- životnosť: 36 000 hodín
- trafo skyté v držiaku osvetlenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESTHER |
| Rozmer | 28x6,2x13,1 |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hĺbka | 131 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Kov-sklo |
| Typ osvetlenia | LED |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 539 lm |
| Životnosť (LED) | 36000 hodin |
| Hmotnosť / ks | 0.8100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913949531 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Farba LED: Studená biela
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Studená biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 5700 – 6500 K. Toto svetlo je chladné, jasné a často s ľahko modrým nádychom. Prirodzene podporuje bdelosť, preto je vhodné do pracovných priestorov a kúpeľní na osvetlenie galeriek a zrkadiel.

Additional parameters
| Category: | Osvetlenie |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.81 kg |
| EAN: | 8590913949531 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 131 |
| Šírka: | 280 |
| Farba: | Chróm |
| Rozmer: | 28x6,2x13,1 |
| VÝŠKA: | 62 |
| Farba LED: | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Materiál: | Kov-sklo |
| Séria: | ESTHER |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Kov-sklo |
| Stupeň krytia: | IP44 |
| Napätie: | 230 |
| Príkon: | 6 |
| Svietivosť: | 539 |
| Typ osvetlenia: | LED |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnosť (LED): | 36000 |
| Ovládanie svetla: | Nie je súčasťou |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
