Sapho KAIRO CLEANWASH WC kombi s bidetovou sprškou, zadný odpad, splachovací mechanizmus PC106
Kód: PC106


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 36,3x77,5x66,5 cm |
| Šírka | 363 mm |
| Výška | 775 mm |
| Hĺbka | 665 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad zadný, CleanWash bidetová sprška |
| Balenie obsahuje | Montážna sada, Napúšťací a vypúšťací ventil |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 29.9300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872112 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
CleanWash bidetová sprška integrovaná do WC misy
Technológia CleanWash (integrovaná hygiena) zaisťuje pohodlné používanie vďaka bidetovej tryske integrovanej do WC misy. Integrovaný systém bidetových trysiek zvyšuje komfort hygieny pri používaní WC. Ovládacia batéria (umožňuje voľbu teploty vody) alebo ventil (len studená voda) sa podľa typu bidetovej spršky umiestňuje na stenu alebo je k dispozícii inštalovaný priamo na WC mise.
Dodatočné parametre
| Kategória: | WC kombi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 200 kg |
| EAN: | 8590913872112 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 665 |
| Šírka: | 363 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 36,3x77,5x66,5 cm |
| Výška: | 775 |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Balenie: | 1 |
| Ostatné: | Odpad zadný;CleanWash bidetová sprška |
| Záruka: | 2 roky |
| Balenie obsahuje: | Montážna sada;Napúšťací a vypúšťací ventil |
| Technológia splachovania: | Standard |
| Balenie neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody: | 4 l / 6 l |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Sapho je rodinná česká spoločnosť, ktorá sa za tri desaťročia vypracovala na jedného z najvýznamnejších distribútorov a výrobcov kúpeľňového vybavenia v strednej Európe. Ich sila spočíva v schopnosti kombinovať vlastnú výrobu s exkluzívnym zastúpením svetových dizajnérov. Na reut.sk prinášame Sapho ako značku, ktorá uspokojí akýkoľvek vkus – či už hľadáte moderný minimalizmus, industriálny štýl alebo čoraz populárnejšie retro kúpeľne. Sapho nie je len o produktoch, je o emóciách a hľadaní netradičných riešení, ktoré inde nenájdete.
Prečo si vybrať SAPHO z reut.sk?
-
Neskutočná variabilita: Tisíce produktov, ktoré umožňujú zariadiť kúpeľňu „na kľúč“ v jednom štýle.
-
Lídrom v retro štýle: Ak hľadáte mosadzné, bronzové alebo zlaté batérie s keramickými úchytmi, Sapho (série ako Reitano) je absolútna špička.
-
Vlastné výrobné kapacity: Kúpeľňový nábytok Sapho sa vyrába v moderných prevádzkach v Česku s dôrazom na odolnosť voči vlhkosti.
-
Inovatívne materiály: Široká ponuka umývadiel z liateho mramoru, skla či prírodného kameňa.
-
Dizajn pre každého: Od cenovo dostupných sérií až po luxusné kúsky pre najnáročnejších.
-
Garancia kompatibility: Všetky komponenty Sapho k sebe technicky aj vizuálne dokonale pasujú.
-
Sledujeme trendy: Sapho pravidelne obmieňa kolekcie podľa najnovších svetových výstav v Miláne či Frankfurte.
-
Vysoká kvalita spracovania: Použitie overených materiálov a moderných technológií výroby.
-
Rýchle dodanie z reut.sk: Vďaka silnému logistickému zázemiu Sapho doručujeme tovar v rekordných časoch.

