Sapho NIRONA skrinka vysoká 40x140x20cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub Sherwood NR450-1515
Code: NR450-1515
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
Závesná vysoká policová skrinka
- 2x dvierka
- vnútri 4 výškovo nastaviteľné sklenené police
- pravo / ľavé prevedenie: otočením dvierok získate požadovanú variantu
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Ľavá alebo pravá strana skriniek sa určuje podľa pozície pántov.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte.
Séria NIRONA má v kombinácii s keramickými umývadlami KARE jednoduché, čisté a rovné tvary. Zapustené zásuvky v korpuse sú bezúchytkové, vybavené výsuvmi BLUM s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou. Priestor medzi zásuvkami je vyplnený zrkadlovým dekorom, čo vytvára zaujímavý priestorový efekt.
Skrinky ponúkame v bielom lesklom prevedení av 2 dekoroch lamina so štruktúrou dubového dreva v šírkach 60, 70, 85 a 100 cm. Séria je doplnená 2 typmi doplnkových vysokých policových skriniek. Skrinku s bielizňovým košom získate jednoduchým vybratím spodnej police pri doplnkovej skrinke šírky 35 cm a inštaláciou látkového práčovného koša na suchý zips.
Pri výrobe nábytku používame systém výsuvu zásuvky BLUM ® TANDEMBOX antaro s integrovanou funkciou tlmenia BLUMOTION. Všetky zásuvky vybavené týmto systémom otvoríte nanajvýš ľahko a jednoducho jedným pohybom ruky. TANDEMBOX antaro zaistí vysokú kvalitu pohybu pri dynamickej nosnosti 30 a 65 kg.
Technológia integrovaného tlmenia BLUMOTION garantuje ľahký chod, zatvára nábytok mäkko a ticho a to po celú dobu životnosti nábytku. Pritom nehrá žiadnu rolu, ako dôrazne zásuvky zatvoríte, alebo ako veľmi sú plné a teda zaťažené.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIRONA |
| Rozmer | 40x140x20 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Sherwood |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 29.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868924 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Možno vyrobiť v tomto farebnom prevedení:
Cenová skupina A príplatok 0%
Cenová skupina B príplatok 30%
Dodacia lehota skupiny B je 6 týždňov.
Smer otvárania - univerzálne
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Spomaľovacie pánty
Nábytok je vybavený mechanizmom spomaľovacích pántov u dvierok. Stačí dvierka len ľahko postrčiť a ony sa už samy dovrou.
Additional parameters
| Category: | Vysoké skrinky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 29.5 kg |
| EAN: | 8590913868924 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 200 |
| Šírka: | 400 |
| Farba: | Hnedá |
| Rozmer: | 40x140x20 cm |
| VÝŠKA: | 1400 |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Séria: | NIRONA |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Dekor: | Dub Sherwood |
| Výbava: | Spomaľovacie pánty |
| Typ skrinky: | Dvierka |
| Záruka: | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia: | Podľa vzorkovníka |
| Smer otvárania: | Univerzálne |
| Inštalácia: | Závesné na stenu |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.


















