Sapho RISA stropné LED svietidlo 30W, 300x55x300mm, 230V, biela LS030B
Code: LS030B
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 300x55x300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Kov-plast |
| Typ osvetlenia | LED |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP21 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 30.00 W |
| Farba LED | Teplá biela (2 800 - 3 000 K) |
| Svietivosť | 2400 lm |
| Hmotnosť / ks | 1.1470 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868498 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Farba LED: Teplá biela
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Teplá biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 2800 – 3000 K. Toto svetlo je pocitovo teplé, má žltkastý až oranžový nádych. Navodzuje príjemnú a uvoľnenú atmosféru, preto je vhodné do spální a jedální.

Additional parameters
| Category: | Osvetlenie |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.15 kg |
| EAN: | 8590913868498 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 300 |
| Šírka: | 300 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 300x55x300 mm |
| VÝŠKA: | 55 |
| Farba LED: | Teplá biela (2 800 - 3 000 K) |
| Materiál: | Kov-plast |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Kov-plast |
| Stupeň krytia: | IP21 |
| Napätie: | 230 |
| Príkon: | 30 |
| Svietivosť: | 2400 |
| Typ osvetlenia: | LED |
| Záruka: | 2 roky |
| Ovládanie svetla: | Nie je súčasťou |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
