Sapho SKARA Rockstone doska 59,5x1,2x47cm, biela mat CG022-0101
Kód: CG022-0101


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hliníkové konštrukcie pod umývadlo s integrovanou zásuvkou - to je SKARA. Profily konštrukcie sú lakované na matne čiernu, doplňujúca zásuvka je vyrobená z lamino dosiek v dekore dub Collingwood alebo dub Alabama. Zásuvka je bezúchytková, čím je podčiarknutý svieži dizajn umývadlovej konštrukcie. Samozrejmosťou je Soft close systém automatického dovierania zásuvky, ktorý zaisťujú výsuvy BLUM.
Závesné konštrukcie v šírkach 60, 80 a 100 cm sú určené pre umývadlo TWIG z liateho mramoru v bielej farbe. V ponuke sú aj konštrukcie určené výhradne na inštaláciu s rockstone doskou v šírkach 70 až 100 cm.
Konštrukcie zo série SKARA sú vhodné do kúpeľní zariaďovaných v modernom aj industriálnom štýle. Skvele ich doplní vysoká skrinka SKARA v rovnakom dekore alebo skrinky a zrkadlá TREOS s rámom v drevenom dekore. Perfektná je aj kombinácia s podsvieteným zrkadlom SORT v čiernom hliníkovom ráme.
Pri výrobe nábytku používame systém výsuvu zásuvky BLUM® TANDEMBOX antaro s integrovanou funkciou tlmenia BLUMOTION. Všetky zásuvky vybavené týmto systémom otvoríte nanajvýš ľahko a jednoducho jedným pohybom ruky. TANDEMBOX antaro zaistí vysokú kvalitu pohybu pri dynamickej nosnosti 30 a 65 kg.
Technológia integrovaného tlmenia BLUMOTION garantuje ľahký chod, zatvára nábytok mäkko a ticho a to po celú dobu životnosti nábytku. Pritom nehrá žiadnu úlohu, ako dôrazne zásuvky zatvoríte, alebo ako veľmi sú plné a teda zaťažené.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SKARA |
| Rozmer | 595x12x470 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 8.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879166 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Dosky možno vyrobiť v tomto farebnom prevedení:
Solid Surface (Rockstone, umelý kameň, technický mramor)
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové dosky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.2 kg |
| EAN: | 8590913879166 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 470 |
| Šírka: | 595 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 595x12x470 mm |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| Výška: | 12 |
| Materiál: | Solid Surface |
| Séria: | SKARA |
| Balenie: | 1 |
| Typ skrinky: | Doska |
| Záruka: | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia: | Podľa vzorkovníka |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Sapho je rodinná česká spoločnosť, ktorá sa za tri desaťročia vypracovala na jedného z najvýznamnejších distribútorov a výrobcov kúpeľňového vybavenia v strednej Európe. Ich sila spočíva v schopnosti kombinovať vlastnú výrobu s exkluzívnym zastúpením svetových dizajnérov. Na reut.sk prinášame Sapho ako značku, ktorá uspokojí akýkoľvek vkus – či už hľadáte moderný minimalizmus, industriálny štýl alebo čoraz populárnejšie retro kúpeľne. Sapho nie je len o produktoch, je o emóciách a hľadaní netradičných riešení, ktoré inde nenájdete.
Prečo si vybrať SAPHO z reut.sk?
-
Neskutočná variabilita: Tisíce produktov, ktoré umožňujú zariadiť kúpeľňu „na kľúč“ v jednom štýle.
-
Lídrom v retro štýle: Ak hľadáte mosadzné, bronzové alebo zlaté batérie s keramickými úchytmi, Sapho (série ako Reitano) je absolútna špička.
-
Vlastné výrobné kapacity: Kúpeľňový nábytok Sapho sa vyrába v moderných prevádzkach v Česku s dôrazom na odolnosť voči vlhkosti.
-
Inovatívne materiály: Široká ponuka umývadiel z liateho mramoru, skla či prírodného kameňa.
-
Dizajn pre každého: Od cenovo dostupných sérií až po luxusné kúsky pre najnáročnejších.
-
Garancia kompatibility: Všetky komponenty Sapho k sebe technicky aj vizuálne dokonale pasujú.
-
Sledujeme trendy: Sapho pravidelne obmieňa kolekcie podľa najnovších svetových výstav v Miláne či Frankfurte.
-
Vysoká kvalita spracovania: Použitie overených materiálov a moderných technológií výroby.
-
Rýchle dodanie z reut.sk: Vďaka silnému logistickému zázemiu Sapho doručujeme tovar v rekordných časoch.








