Sapho TURKU WC kombi, zvýšené sedenie, Rimless, spodný/zadný odpad, biela PC104WR
Kód: PC104WR


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 38,5x87x64 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 870 mm |
| Hĺbka | 640 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný, Rimless |
| Hmotnosť / ks | 59.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913898389 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Odporúčame prikúpiť: sedátko PCS104 ( vid. súvisiace produkty)
Technológia splachovania Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy. Samozrejmosťou je duálny systém splachovania s množstvom vody 3 alebo 4,5 l.


Dodatočné parametre
| Kategória: | WC kombi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 200 kg |
| EAN: | 8590913898389 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 640 |
| Šírka: | 385 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 38,5x87x64 cm |
| Výška: | 870 |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Balenie: | 2 |
| Ostatné: | Odpad spodný;Odpad zadný |
| Záruka: | 2 roky |
| Balenie obsahuje: | Napúšťací a vypúšťací ventil;Kotviaca sada |
| Technológia splachovania: | Rimless |
| Balenie neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody: | 3,5 l / 5 l |
| 3D model: | ÁNO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Sapho je rodinná česká spoločnosť, ktorá sa za tri desaťročia vypracovala na jedného z najvýznamnejších distribútorov a výrobcov kúpeľňového vybavenia v strednej Európe. Ich sila spočíva v schopnosti kombinovať vlastnú výrobu s exkluzívnym zastúpením svetových dizajnérov. Na reut.sk prinášame Sapho ako značku, ktorá uspokojí akýkoľvek vkus – či už hľadáte moderný minimalizmus, industriálny štýl alebo čoraz populárnejšie retro kúpeľne. Sapho nie je len o produktoch, je o emóciách a hľadaní netradičných riešení, ktoré inde nenájdete.
Prečo si vybrať SAPHO z reut.sk?
-
Neskutočná variabilita: Tisíce produktov, ktoré umožňujú zariadiť kúpeľňu „na kľúč“ v jednom štýle.
-
Lídrom v retro štýle: Ak hľadáte mosadzné, bronzové alebo zlaté batérie s keramickými úchytmi, Sapho (série ako Reitano) je absolútna špička.
-
Vlastné výrobné kapacity: Kúpeľňový nábytok Sapho sa vyrába v moderných prevádzkach v Česku s dôrazom na odolnosť voči vlhkosti.
-
Inovatívne materiály: Široká ponuka umývadiel z liateho mramoru, skla či prírodného kameňa.
-
Dizajn pre každého: Od cenovo dostupných sérií až po luxusné kúsky pre najnáročnejších.
-
Garancia kompatibility: Všetky komponenty Sapho k sebe technicky aj vizuálne dokonale pasujú.
-
Sledujeme trendy: Sapho pravidelne obmieňa kolekcie podľa najnovších svetových výstav v Miláne či Frankfurte.
-
Vysoká kvalita spracovania: Použitie overených materiálov a moderných technológií výroby.
-
Rýchle dodanie z reut.sk: Vďaka silnému logistickému zázemiu Sapho doručujeme tovar v rekordných časoch.


