Omp Tea Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, veľká zátka, tl. max 80mm, chróm 7533.370.5
Code: 7533.370.5
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
8,10 €
–13 %
Sapho Predĺženie 5/4", 69mm, chróm CV1030
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
7 €
135 €
–14 %
Sapho BEAUTY ICE sklenené umývadlo na dosku Ø 42 cm, číre s pieskovaním 2501-04
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
116,10 €
125 €
–14 %
Isvea HANDICAP keramické umývadlo pre telesne postihnutých, 59,5x45,6cm, biela (3001) 10TP60060
3 týždne
107,50 €
155 €
–14 %
Isvea PURITY keramické umývadlo 50x42cm, biela 10PL50050
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
133,30 €
169 €
–14 %
Isvea PURITY keramické umývadlo 60x42cm, biela 10PL50060
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
145,30 €
165 €
–14 %
Sapho GINKO 35 stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm 1101-02
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
141,90 €
175 €
–14 %
Sapho SOLITER PARIS stojánkova umývadlová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1104-05
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
150,50 €
375 €
–14 %
Sapho SLIM keramické dvojumývadlo 121,5xx46cm, nábytkové 1601-120
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(5 pcs)
322,50 €
299 €
–14 %
Kerasan FLO keramika FLO keramické umývadlo 60x42cm, biela 314201
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(2 pcs)
257,10 €
348 €
–13 %
RETRO KERASAN RETRO keramické umývadlo 69x52cm, biela 104601
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(5 pcs)
299,30 €
348 €
–13 %
RETRO KERASAN RETRO keramické umývadlo 69x52cm, 3 otvory pre batériu, biela 104601-3
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(2 pcs)
299,30 €
Product detailed description
Uzatvárateľná umývadlová výpusť pre umývadlá s prepadom aj bez
- Priemer zátky: 63 mm
- Vhodná pre umývadlá na dosku
- Pre variantu umývadlá s prepadom je potreba z tela výpuste vyňať vložku s gumovými o-krúžkami
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 10-80 mm |
| Výbava | Uzatvárateľná s prepadom, Uzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019952143231 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Click Clack uzatvárateľná výpusť
Jedná sa o modernú variantu mechanizmu uzatvárania výpustí do umývadiel a vaní. Už nemusíte premýšľať, kam odložiť gumovú zátku, nebude prekážať retiazka, odpadne nepohodlné ovládanie zátky pomocou tiahla u batérie. Systém Click Clack je ovládaný obyčajným stlačením zátky.
Additional parameters
| Category: | Zátky a výpuste |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8019952143231 |
| Výrobca: | Omp Tea |
| Farba: | Chróm |
| Materiál: | Mosadz |
| Hrúbka umývadla: | 10-80 |
| Balenie: | 1 |
| Výbava: | Uzatvárateľná s prepadom;Uzatvárateľná bez prepadu |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
17,20 €
–13 %
Sapho Umývadlová výpust 5/4", click-clack, malá zátka, tl.30-45mm, chróm CV1008
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(100 pcs)
14,80 €
18,50 €
–14 %
Sapho Umývadlová výpust 5/4", click-clack, veľká zátka, tl.30-45mm, chróm CV1007
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(100 pcs)
15,90 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
