Sapho BEAUTY ICE sklenené umývadlo na dosku Ø 42 cm, číre s pieskovaním 2501-04
Code: 2501-04
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
- Farba: číra, zospodu vypískovaný motív
- Povrch: vnútri aj zospodu hladký
- Hrúbka steny umývadla: 12 mm
Tip: Odporúčame použiť podložku medzi umývadlo a dosku, ktorá umožňuje ľahšie upevnenie a utesnenie umývadiel na dosku, kde umývadlá v spodnej časti nemajú rovnú plochu. V hornej aj spodnej časti podložky je priehľadné tesnenie.
Podložkou potom prechádza výpusť. Pre umývadlá bez prepadu odporúčame uzatvárateľnú alebo neuzatvárateľnú výpusť s dlhším šróbením, s možnosťou skrátenia podľa hrúbky dosky.
Tip2: Krása umývadla ešte viac vynikne pri použití podložky s LED osvetlením WP94051LED. Náhľad umývadla s podložkou viď fotogaléria.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| Rozmer | 42x14 cm |
| Priemer zátky | 420 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 6.4300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913803154 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Umývadlá na dosku |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 6.43 kg |
| EAN: | 8590913803154 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 420 |
| Šírka: | 420 |
| Farba: | Ostatné |
| Rozmer: | 42x14 cm |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| VÝŠKA: | 140 |
| Materiál: | Sklo |
| Séria: | BEAUTY |
| Tvar: | Kruh |
| Priemer: | 420 |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Sklo |
| Počet otvorov pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | NIE |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
