Sapho Skrinky AVICE AVICE kontajner na kolieskach, 2x zásuvka 45x57x48,5cm, biela AV063-3030
Code: AV063-3030
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Samostatne stojaci skrinka, pojazdná
- 2x zásuvka
- výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou
- jednoducho premiestniteľná - na kolieskach
- umiestniteľné iba mimo odpad a prívody vody
Séria doplnkových skriniek k umývadlovým doskám radu AVICE ponúka rôzne varianty skriniek od závesných pod dosku až po skrinky pojazdové. Vyberajte, kombinujte a dolaďte výzor svojej umývadlovej zostavy k dokonalosti.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Skrinky AVICE |
| Rozmer | 45x57x48,5 cm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 570 mm |
| Hĺbka | 485 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / ks | 21.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913850349 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Možno vyrobiť v tomto farebnom prevedení:
Cenová skupina A príplatok 0%
Cenová skupina B príplatok 30%
Cenová skupina C príplatok 50%
akákoľvek farba podľa vzorkovníka RAL alebo NCS v lesklom alebo matnom prevedení
Dodacia lehota skupin B a C je 6 týždňov.
Automatické dovretie
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
Additional parameters
| Category: | Skrinky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 21.5 kg |
| EAN: | 8590913850349 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 485 |
| Šírka: | 450 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 45x57x48,5 cm |
| VÝŠKA: | 570 |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Séria: | Skrinky AVICE |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Automatické dovretie |
| Typ skrinky: | Zásuvky |
| Záruka: | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia: | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.























