METAFORM BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna matná FA115NE
Code: FA115NE
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
265 €
–14 %
Sapho ELLA umývadlová skrinka 46,5x65x38,5cm, 1x dvierka,ľavá, biela EL055-3030
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(5 pcs)
227,90 €
428 €
–14 %
Sapho ELLA umývadlová skrinka 46,5x65x38,5cm, 2x zásuvka,biela EL052-3030
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(5 pcs)
368,10 €
435 €
–14 %
Sapho THEIA umývadlová skrinka 56,4x70x44,2cm, 2x zásuvka, biela TH060-3030
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(2 pcs)
374,10 €
309 €
–14 %
Sapho THEIA umývadlová skrinka 56,4x70x44,2cm, 2x dvierka, biela TH062-3030
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(5 pcs)
265,70 €
559 €
–14 %
Sapho LARGO umývadlová skrinka 99x50x41cm, biela LA101
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
480,70 €
429 €
–14 %
Sapho SITIA umývadlová skrinka 46,4x70x44,2cm, 2x zásuvka, biela matná SI050-3131
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
368,90 €
429 €
–14 %
Sapho SITIA umývadlová skrinka 46,4x70x44,2cm, 2x zásuvka, dub strieborný SI050-1111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(1 pcs)
368,90 €
429 €
–14 %
Sapho SITIA umývadlová skrinka 46,4x70x44,2cm, 2x zásuvka, dub Alabama SI050-2222
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
368,90 €
458 €
–14 %
Sapho SITIA umývadlová skrinka 56,4x70x44,2cm, 2x zásuvka, dub strieborný SI060-1111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(1 pcs)
393,90 €
Product detailed description
Držiak uterákov na bok skrinky, 250 mm
- Inštalácia možná vŕtaním alebo nalepením pomocou 3M pásky na bok skrinky
- Možné inštalovať na ľavú i pravú stranu skrinky
- Materiál: čierno lakovaný kov
- 3M páska je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť / ks | 0.4740 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062856952 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.47 kg |
| EAN: | 8003062856952 |
| Výrobca: | METAFORM |
| Kratšia strana: | 80 |
| Šírka: | 250 |
| Farba: | čierna |
| VÝŠKA: | 25 |
| Materiál: | Oceľ |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
55 €
–14 %
Sapho BELLA držiak uterákov na bok skrinky 400x25x70mm, čierna matná FA311B
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
47,30 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
