Sapho LARGO umývadlová skrinka 99x50x41cm, biela LA101
Code: LA101
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Závesná skrinka pod umývadlo
- 2x zásuvka
- výber z 2 typov umývadiel - viď príslušenstvo
- pri použití umývadla OR101 s 2 otvormi pre batériu je nutné použiť rohové ventily 5312 s dĺžkou 48 mm
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou.
Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LARGO |
| Rozmer | 99x50x41 cm |
| Šírka | 990 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 410 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Súčasť balenia | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 33.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836671 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Automatické dovretie
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
Bez umývadla
Umývadlo nie je súčasťou skrinky.
Additional parameters
| Category: | Bez umývadla |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 33.5 kg |
| EAN: | 8590913836671 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dľhšia strana: | 990 |
| Kratšia strana: | 410 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 99x50x41 cm |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| VÝŠKA: | 500 |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Séria: | LARGO |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Automatické dovretie |
| Typ skrinky: | Zásuvky |
| Záruka: | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia: | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia: | Závesné na stenu |
| Balenie neobsahuje: | Umývadlo |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
