Sapho HELEN umývadlo na dosku 63x43cm, liaty mramor, biela HE063
Code: HE063
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
- Prepadová súprava je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 63x43 cm |
| Šírka | 630 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 17.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831645 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Liaty mramor - materiál s tepelno-izolačnými vlastnosťami, ktoré oceníte pri každom dotyku
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
Additional parameters
| Category: | Umývadlá na dosku |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 17.7 kg |
| EAN: | 8590913831645 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 430 |
| Šírka: | 630 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 63x43 cm |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Materiál: | Liaty mramor |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Liaty mramor |
| Počet otvorov pre batériu: | 1 otvor |
| Prepad: | ÁNO |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Nástenné-skrutky;Na postavenie |
| Balenie obsahuje: | Prepadová súprava |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
