Sapho Kúpeľňový set NIRONA 70, dub Mocca KSET-020
Code: KSET-020
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Séria NIRONA má v kombinácii s keramickými umývadlami KARE jednoduché, čisté a rovné tvary. Zapustené zásuvky v korpuse sú bezúchytkové, vybavené výsuvmi BLUM s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou. Priestor medzi zásuvkami je vyplnený zrkadlovým dekorom, čo vytvára zaujímavý priestorový efekt.
Skrinky ponúkame v bielom lesklom prevedení av 2 dekoroch lamina so štruktúrou dubového dreva v šírkach 60, 70, 85 a 100 cm. Séria je doplnená 2 typmi doplnkových vysokých policových skriniek. Skrinku s bielizňovým košom získate jednoduchým vybratím spodnej police pri doplnkovej skrinke šírky 35 cm a inštaláciou látkového práčovného koša na suchý zips.
Pri výrobe nábytku používame systém výsuvu zásuvky BLUM ® TANDEMBOX antaro s integrovanou funkciou tlmenia BLUMOTION. Všetky zásuvky vybavené týmto systémom otvoríte nanajvýš ľahko a jednoducho jedným pohybom ruky. TANDEMBOX antaro zaistí vysokú kvalitu pohybu pri dynamickej nosnosti 30 a 65 kg.
Technológia integrovaného tlmenia BLUMOTION garantuje ľahký chod, zatvára nábytok mäkko a ticho a to po celú dobu životnosti nábytku. Pritom nehrá žiadnu rolu, ako dôrazne zásuvky zatvoríte, alebo ako veľmi sú plné a teda zaťažené.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIRONA |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Mocca |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením |
| Ovládanie svetla | Bezdotykový senzor, Zmena jasu svetla |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 2412 lm |
| Životnosť (LED) | 30000 hodin |
| Výbava | Automatické dovretie, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / set | 51.8800 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913906442 |
| Záruka | 2 roky |
Farba LED: Denná biela
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Automatické dovretie
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
Ochrana proti korózii
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
Additional parameters
| Category: | Umývadlový komplet-SET |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 51.88 kg |
| EAN: | 8590913906442 |
| Výrobca: | Sapho |
| Šírka: | 700 |
| Farba: | Béžová |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Farba LED: | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Balenie: | 3 |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Dekor: | Dub Mocca |
| Svietivosť: | 2412 |
| Výbava: | Automatické dovretie;Ochrana proti korózii |
| Typ skrinky: | Zásuvky |
| Typ zrkadla: | Zrkadlá s osvetlením |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Závesné na stenu |
| Životnosť (LED): | 30000 |
| Ovládanie svetla: | Bezdotykový senzor;Zmena jasu svetla |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
