Sapho PRIORI keramické umývadlo na dosku Ø 41 cm, sivá se vzorom PI024
Code: PI024
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
- Vyrobené z prírodného materiálu, jednotlivé kusy sa môžu nepatrne odlišovať vo farebnosti
Keramické umývadlá na dosku PRIORI sú novým trendom pre zariaďovanie kúpeľní. Sú príjemná na dotyk a zároveň nevyžadujú náročnú údržbu. Príťažlivý dizajn a funkčnosť týchto výrobkov spĺňa vysoké nároky moderného bývania.
- vyrobená klasickým postupom s rozdielnym spôsobom finálne úpravy
- niektoré sú opatrené vonkajšie dekoračné razbou, iná grafickým dekorom alebo ručnou maľbou
- originálne textúra každého umývadla podporí nezameniteľnosť kúpeľne
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PRIORI |
| Rozmer | 41x15 cm |
| Priemer zátky | 410 mm |
| Šírka | 410 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 410 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913884023 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Umývadlá na dosku |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 8.5 kg |
| EAN: | 8590913884023 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 410 |
| Šírka: | 410 |
| Farba: | Farebné |
| Rozmer: | 41x15 cm |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| VÝŠKA: | 150 |
| Materiál: | Keramika |
| Séria: | PRIORI |
| Tvar: | Kruh |
| Priemer: | 410 |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | NIE |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Na postavenie |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
