Duravit Vaňa, 2000x1000 mm, biela 700341000000000

Kód: 700341000000000
Neohodnotené
Značka: Duravit
1 982,40 € –44 %
Duravit  Vaňa, 2000x1000 mm, biela 700341000000000
1 982,40 € –44 % 1 092,17 € 910,14 € bez DPH
2 týždne

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 90% na vybrané produkty

Podrobný popis

Obdĺžniková vaňa
  • farba: biela

  • materiál: sanitárny akrylát

  • rozmery: 2000 x 1000 x 480 mm

  • čistý objem 309 l

  • s prepadom

  • plocha na opretie chrbta na oboch stranách

  • odtok uprostred

  • odtokový otvor s priemerom 52 mm

  • na zabudovanie alebo obloženie panelomOdtoková súprava ani podpora vane nie sú súčasťou balenia, nutné dokúpiť zvlášť.

Dodatočné parametre

Kategória: Obdĺžnikové vane
Záruka: 2 roky
Dľhšia strana: 2000
Kratšia strana: 1000

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

dr reut

Spoločnosť Duravit je tradičným výrobcom kvalitného kúpeľňového vybavenia už od roku 1817. Spočiatku sa malá firma založená pánom Georg Friedrich Hornom venovala výrobe kameninových výrobkov, no po roku 1956 sa plne rozvinula o výrobu keramiky so širokým portfóliom sanitárnej keramiky. Aj napriek používaniu najnovších technológií pri výrobe vysokokvalitných výrobkov spoločnosť nikdy nezabudla na svoje tradičné dedičstvo a precíznosť remeselníka, ktorá je typická pre remeselníkov z regiónu Čierny les. Výroba v 12 výrobných závodoch po celom svete dbá, aby na šetrné zaobchádzanie s prírodnými zdrojmi maximálne efektívne využitie vody a tepla. Výsledkom sú produkty, ktoré tiež šetria vodu.

V rozsiahlom sortimente výrobcu nájdete takmer všetko, čo potrebujete k vybaveniu kvalitnej kúpeľne: počnúc sanitárnou keramikousprchovými vaničkami a vaňami až po kúpeľňový nábytok v rôznych dizajnových sériách. Medzi najpredávanejšie patria série ME by Starck 2Starck3, ktoré nesú meno po slávnom dizajnérovi Philippe Starckovi. Jedná sa o dobre premyslenú koncepciu, ktorá povýši každú kúpeľňu na inú úroveň.

Dizajn a udržateľnosť. Značka Duravit.

Dizajnová značka Duravit

Ako sa vlastne pozná dobrý design? Veď individuálny vkus môže byť veľmi rozdielny. Avšak, určité atribúty slúžia ako benchmark a kvalifikujú invováciu.

Po prvé, Duravit je pyšným držiteľom početných medzinárodných, dizajnových ocenení. Tieto ceny boli udelené za odvážny dizajn, ktorý sa stal za posledné roky puncom Duravitu. Po druhé, sú tu dizajnéri sami. Každý designer je špecialistom vo svojom obore - popredný globálny inovátor s vrodeným zmyslom pre dobrý dizajn. Dobrý dizajn, tak ako ho vidia Duravit a jeho dizajnéri, nikdy nie je na úkor funkčnosti – nikoho nezaujíma „dizajn bez funkčnosti“.

A po tretie? Ste to Vy, používatelia kúpeľne a Vaše vlastné potreby a požiadavky. Vďaka neustálemu dialógu s obchodnými partnermi, sa Duravitu darí napĺňať tieto potreby a požiadavky, pomocou dizajnu produktov. Zjednodušene, Duravit vie rozpoznať dobrý dizajn kúpeľne, ktorý uspokojí každý vkus.

Duravit a udržateľnosť

V dnešnej dobe všetci hovoria o zodpovednosti voči životnému prostrediu – prax, ktorú Duravit zvládol vďaka voľbe materiálov, technologických aplikácií a výrobných metód. Udržateľnosť je dôvodom, prečo Duravit stále pracuje so sanitárnou keramikou, materiálom, ktorý sa používal už 8,000 rokov pred Kristom. Dnes je pri výrobe sanitárnej keramiky Duravit používané rovnaké materiály – íly, kaolíny, živce a piesky – súboru prírodných substancií. Fúzie, medzi šetrnou technológiou výroby a výsledkami až pedantského riadenia kvality, ktorou sú vysoko fungujúce a dlhodobé.

Ingrediencie, ktoré pri Duravite určujú život v kúpeľni sú - udržateľné materiály, moderná odborná znalosť a predvídavosť, rozoznávanie toho, čo bude dôležité zajtra, so zmyslom pre krásu a zodpovednosť.